Ułatwienia dostępu

Webinarium oraz sesja Q&A: Współpraca z organizacjami polonijnymi

 • napisy
 • PJM
 • Webinaria

24 lutego (czwartek) o godzinie 11.00 zapraszamy na webinarium oraz sesję pytań i odpowiedzi dotyczące współpracy z organizacjami polonijnymi w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Dla kogo?

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane udziałem w konkursach grantowych w ramach Programu i nawiązaniem partnerstw projektowych z organizacjami polonijnymi.

Powiemy:

 1. o zasadach realizacji projektów partnerskich z podmiotami zagranicznymi,
 2. o tym, dlaczego warto szukać partnerów wśród organizacji polonijnych,
 3. na co zwracać uwagę we współpracy z organizacjami polonijnymi.

Zarejestruj się już teraz!

Przebieg:

 1. 11:00-12:00 – webinarium, podczas którego ekspertka i jej goście przedstawią prezentację, a następnie odpowiedzą na wybrane pytania zadane na czacie.
 2. 12:15-13:15 – moderowana sesja pytań i odpowiedzi. Osoby uczestniczące będą miały możliwość włączenia się do rozmowy i samodzielnego zadawania pytań ekspertce i jej gościom.

Osobami prezentującymi i odpowiadającymi na pytania będą:

 • Kamila Warciak – prezeska Bergen Beatus Cras, organizacji pozarządowej z Bergen, która zajmuje się integracją w społeczeństwie norweskim polskich kobiet i rodzin, m.in. prowadząc Polonijne Centrum Pomocy i Informacji,
 • Tomasz Chrapek – prezes ProjektPolska.is, organizacji skupiającej Polaków i Polski mieszkających na Islandii,
 • Ewa Stokłuska – koordynatorka współpracy dwustronnej i regionalnej w Programie Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny, pracuje w Fundacji Edukacja dla Demokracji.

Webinarium i sesja pytań i odpowiedzi zrealizowane zostaną na platformie Zoom. Nagranie webinarium z napisami będzie dostępne na stronie Programu (w zakładce „Biblioteka”) i na kanale Programu na YouTube.

Webinarium będzie tłumaczone na żywo na polski język migowy. Jeśli potrzebujesz tłumaczenia na PJM również podczas sesji pytań i odpowiedzi – napisz do nas do 18.02 (piątek) do godz. 16:00 na adres: adriana.skutynska@frsi.org.pl.

***

Aby wziąć udział w webinarium oraz sesji pytań i odpowiedzi, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem: https://bit.ly/AO-regionalny_24-02-2022.

Przed rejestracją należy zapoznać się z Regulaminem spotkań online w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Rejestrację na wydarzenia zamykamy o godz. 12:00 w dniu je poprzedzającym. 

Linki do webinarium oraz sesji pytań i odpowiedzi (wraz z instrukcjami korzystania z platformy Zoom) prześlemy do godz. 17:00 w dniu poprzedzającym spotkanie oraz na dwie godziny przed spotkaniem.

Jeśli nie otrzymasz wiadomości z linkami:

Jeśli nie czujesz się pewnie w obsłudze Zooma – zapoznaj się z instrukcjami, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. 

Pobierz materiały: