Aktualności

Na tej stronie zamieszczamy informacje o wydarzeniach organizowanych w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny .

Jak napisać dobry wniosek interwencyjny?

Chcesz złożyć wniosek w konkursie na projekty interwencyjne? A może Twoja organizacja już aplikowała w konkursie, ale nie uzyskała dofinansowania? Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę, ubiegając się o granty interwencyjne w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Cykl edukacyjny dla młodych organizacji

Zapraszamy na cykl webinariów skierowanych do organizacji, które chcą rozwijać swoje myślenie strategiczne, świadomie budować swój wizerunek i z sukcesem pracować z różnymi grupami odbiorczyń i odbiorców. Cykl towarzyszy konkursowi na mikrogranty w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Grafika: dwie kobiety. Jedna siedzi przy stole, druga stoi obok, trzyma w ręce kartkę papieru. Nad postaciami dymki: kobiety rozmawiają.

Ruszył nabór wniosków na inicjatywy dwustronne i regionalne

Nabór wniosków na inicjatywy dwustronne i regionalne rozpoczął się 23 stycznia 2023 roku. W ramach naboru organizacje społeczne mogą pozyskać środki na realizację międzynarodowych inicjatyw służących wymianie wiedzy i doświadczeń. Nabór organizowany jest przez Operatorów dwóch Programów Aktywni Obywatele: Funduszu Krajowego oraz Funduszu Regionalnego.