Biblioteka

Tu znajdziesz publikacje i inne materiały  przygotowane w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny, a także nagrania webinariów, spotkań i konferencji, jakie dla Was przygotowaliśmy.

Czego szukasz?

nagranie webinarium
Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium nt. działań antydyskryminacyjnych. Webinarium odbyło się 8 kwietnia 2021 r.
nagranie webinarium
Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium nt. działań wspierających osoby LGBT+. Webinarium odbyło się 1 kwietnia 2021 r.
nagranie webinarium
Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium nt. współpracy międzynarodowej w Programie, w tym z organizacjami z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii. Webinarium odbyło się 12 marca 2021 r.
nagranie webinarium
Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium wprowadzającego do 4. obszaru tematycznego Programu. Webinarium odbyło się 11 marca 2021 r.
nagranie webinarium
Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium wprowadzającego do 3. obszaru tematycznego Programu. Webinarium odbyło się 4 marca 2021 r.
nagranie webinarium
Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium wprowadzającego do 2. obszaru tematycznego Programu. Webinarium odbyło się 25 lutego 2021 r.
nagranie webinarium
Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium wprowadzającego do 1. obszaru tematycznego Programu: “Ochrona praw człowieka”. Webinarium odbyło się 18 lutego 2021 r.
nagranie wystąpienia
5 lutego odbyła się konferencja otwierająca Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny. Udostępniamy nagranie sesji informacyjnej o zasadach udziału w Programie, z napisami i tłumaczeniem na polski język migowy.
1 / 212