Biblioteka

Tu znajdziesz publikacje i inne materiały  przygotowane w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny, a także nagrania webinariów, spotkań i konferencji, jakie dla Was przygotowaliśmy.

Czego szukasz?

materiały do pobrania
Tu znajdziesz wzory wszystkich dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy grantowej w konkursach tematycznym i interwencyjnym Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.
nagranie webinarium
Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium dla Grantobiorców Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny (granty przyznane w ramach 1. konkursu na projekty tematyczne), które odbyło się 27 października 2021 r.
nagranie webinarium
Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium dla Grantobiorców Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny (granty przyznane w ramach 1. konkursu na projekty tematyczne), które odbyło się 20 października 2021 r.
nagranie spotkania
Zapraszamy do obejrzenia nagrania spotkania online dla Grantobiorców Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny (granty przyznane w ramach 1. konkursu na projekty tematyczne), które odbyło się 13 października 2021 r.
nagranie webinarium
Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium skierowanego do osób, które chcą się dowiedzieć, jak uniknąć kryzysu komunikacyjnego w projekcie i jak postępować w razie jego wystąpienia. Webinarium odbyło się 29 września 2021 r.
nagranie webinarium
Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium o tym, co rozumiemy przez projekty interwencyjne i na jakie działania można pozyskać dofinansowanie w konkursie na projekty interwencyjne. Webinarium odbyło się 15 września 2021 r.
nagranie spotkania
Zapraszamy do obejrzenia nagrania spotkania informacyjnego dotyczącego konkursu na projekty interwencyjne w ramach Programu. Spotkanie odbyło się 11 września 2021 r.
materiały do pobrania
Podręcznik dotyczy projektów interwencyjnych. Cz. 1 zawiera ogólne informacje o zasadach udziału w Programie, a część 2 wyjaśnienie, czym są projekty interwencyjne, opisy obszarów wsparcia oraz tematów o szczególnym znaczeniu.
nagranie webinarium
Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium skierowanego do osób, które kończą swoją pracę nad koncepcją projektu i przygotowują się do złożenia wniosku w konkursie grantowym. Webinarium odbyło się 7 maja 2021 r.