Biblioteka

Tu znajdziesz publikacje i inne materiały  przygotowane w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny, a także nagrania webinariów, spotkań i konferencji, jakie dla Was przygotowaliśmy.

Czego szukasz?

nagranie webinarium
Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium o tym, co rozumiemy przez projekty interwencyjne i na jakie działania można pozyskać dofinansowanie w konkursie na projekty interwencyjne. Webinarium odbyło się 15 września 2021 r.
nagranie spotkania
Zapraszamy do obejrzenia nagrania spotkania informacyjnego dotyczącego konkursu na projekty interwencyjne w ramach Programu. Spotkanie odbyło się 11 września 2021 r.
materiały do pobrania
Podręcznik dotyczy projektów interwencyjnych. Cz. 1 zawiera ogólne informacje o zasadach udziału w Programie, a część 2 wyjaśnienie, czym są projekty interwencyjne, opisy obszarów wsparcia oraz tematów o szczególnym znaczeniu.
nagranie webinarium
Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium skierowanego do osób, które kończą swoją pracę nad koncepcją projektu i przygotowują się do złożenia wniosku w konkursie grantowym. Webinarium odbyło się 7 maja 2021 r.
materiały do pobrania
Poradnik pomoże dobrze zaplanować, a następnie zrealizować działania komunikacyjne. W publikacji znajdują się też praktyczne wskazówki związane z organizacją i komunikacją wydarzeń. Zachęcamy do korzystania!
nagranie webinarium
Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium nt. przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Webinarium odbyło się 29 kwietnia 2021 r.
nagranie webinarium
Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium nt. planowania i realizacji działań komunikacyjnych (w tym: organizowania i promowania wydarzeń). Webinarium odbyło się 26 kwietnia 2021 r.
nagranie webinarium
Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium nt. działalności strażniczej. Webinarium odbyło się 22 kwietnia 2021 r.
tutorial
Prezentujemy tutorial dotyczący elektronicznego systemu naborów wniosków i zarządzania projektami (generatora wniosków) w Programie Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny. Zapraszamy do korzystania!