Ułatwienia dostępu

Jak złożyć wniosek?

Przejdź z nami krok po kroku proces składania wniosku w Programie Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Jak to działa?

1

Upewnij się, że Twoja organizacja może ubiegać się o grant w aktualnych konkursach ogłoszonych w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

O tym, jakie organizacje mogą składać wnioski oraz o tym, kto może być partnerem organizacji, przeczytasz na stronach z informacjami o aktualnych konkursach. Informacje o naborach ogłaszamy w Aktualnościach na stronie Programu oraz na podstronach poszczególnych konkursów.  Obecnie nie prowadzimy naboru w żadnym konkursie w ramach Programu. 

2

Zbierz wszystkie wymagane dokumenty

Szczegółowe informacje o konkursie, w tym wykaz wszystkich wymaganych dokumentów publikujemy wraz z całą dokumentacją na stronach poszczególnych konkursów wraz z zaproszeniami do składania wniosków.

3

Złóż wniosek

Zakończyliśmy nabory we wszystkich konkursach organizowanych w ramach programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny. Szczegółowe informacje o wynikach konkursów znajdują się w Aktualnościach oraz na podstronach poszczególnych konkursów w dziale „Konkursy” na naszej stronie.

4

Wyniki

Informację o wynikach konkursu publikujemy na stronie Programu, Wnioskodawcy otrzymują ją również pocztą elektroniczną na adres e-mail podany we wniosku.