Ułatwienia dostępu

Webinarium: Jak napisać dobry wniosek? (Część 1 i 2)

  • napisy
  • PJM
  • Webinaria

22 marca (wtorek) w godzinach 11.00-12:30 zapraszamy na webinarium dotyczące przygotowania wniosku w ramach 2. konkursu tematycznego Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Z powodu choroby prowadzącej obie części webinarium „Jak napisać dobry wniosek?” odbędą się 22 marca. Osoby, które zarejestrowały się na webinaria 15 i 17 marca, nie muszą się ponownie rejestrować. 

Dla kogo?

Zapraszamy wszystkie osoby, które myślą o aplikowaniu i które w związku z tym chcą się dowiedzieć, jak przygotować dobry wniosek w ramach 2. konkursu tematycznego.

Powiemy o tym:

  1. w jaki sposób prawidłowo przygotować kolejne części wniosku,
  2. jakie narzędzia mogą być przydatne, by sprawnie nad nim pracować,
  3. jakie związki logiczne powinny występować pomiędzy głównymi elementami projektu,
  4. jak dobrze zaplanować pracę nad wnioskiem: indywidualnie i w zespole.

 

Odpowiemy też na pytania związane z tematyką spotkania.

Zarejestruj się już teraz!

Osobą prezentującą będzie Magdalena Krasowska-Igras – w ramach Programu kieruje zespołem komunikacyjnym i odpowiada za działania edukacyjne skierowane do przedstawicielek i przedstawicieli sektora społecznego, pracuje w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Webinarium odbędzie się na platformie Zoom i będzie tłumaczone na żywo na polski język migowy. Nagranie webinarium z napisami będzie dostępne na stronie Programu (w zakładce „Biblioteka”) i na kanale Programu na YouTube.

***

Aby wziąć udział w webinarium oraz sesji pytań i odpowiedzi, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem: https://bit.ly/AO-regionalny_15-03-2022.

Przed rejestracją należy zapoznać się z Regulaminem spotkań online w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Rejestrację na wydarzenia zamykamy o godz. 12:00 w dniu je poprzedzającym. 

Link do webinarium (wraz z instrukcjami korzystania z platformy Zoom) prześlemy do godz. 17:00 w dniu poprzedzającym spotkanie oraz na dwie godziny przed spotkaniem

Jeśli nie otrzymasz wiadomości z linkiem:

 

Jeśli nie czujesz się pewnie w obsłudze Zooma – zapoznaj się z instrukcjami, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. 

Pobierz materiały: