Ułatwienia dostępu

Webinarium i Q&A: Trwałość i systemowy charakter rozwiązań

  • napisy
  • PJM
  • Webinaria

10 lutego (czwartek) o godzinie 11.00 zapraszamy na webinarium oraz sesję pytań i odpowiedzi dotyczące trwałości i systemowego charakteru rozwiązań (zwłaszcza w obszarze 2.) w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Dla kogo?

Zapraszamy szczególnie osoby, które myślą o złożeniu wniosku w obszarze 2. (Działanie na rzecz różnorodności społecznej i przeciwdziałanie wykluczeniu) i które chcą się dowiedzieć jak – już na tym etapie – zadbać o trwałość w projekcie i nadawać rozwiązaniom systemowy charakter. Webinarium może być przydatne również dla osób przygotowujących wnioski w innych obszarach.

Powiemy o tym:

  1. jak wykorzystać konkretne działania projektowe (w tym sytuacje edukacyjne), aby ich rezultaty mogły mieć szersze oddziaływanie i prowadziły np. do zmiany sytuacji życiowej osób uczestniczących,
  2. jak we własne działania angażować jak największą grupę formalnych i nieformalnych liderów i liderek lokalnych,
  3. jak formułować cele i opisywać działania, by stymulować zmiany i sprzyjać ich trwałości.

Zarejestruj się już teraz!

Przebieg:

  1. 11:00-12:00 – webinarium, podczas którego ekspertka przedstawi prezentację, a następnie odpowie na wybrane pytania zadane na czacie.
  2. 12:15-13:15 – moderowana sesja pytań i odpowiedzi. Osoby uczestniczące będą miały możliwość włączenia się do rozmowy i samodzielnego zadawania pytań ekspertce.

Osobą prezentującą oraz odpowiadającą na pytania będzie Katarzyna Bryczkowska – ekspertka w 2. obszarze tematycznym Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny. Pedagożka, trenerka równościowa, trenerka Rady Europy, coacherka oraz doradczyni. Od lat zaangażowana w pracę z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym i marginalizacją, a także we wsparcie organizacji pozarządowych.

Webinarium i sesja pytań i odpowiedzi zrealizowane zostaną na platformie Zoom. Nagranie webinarium z napisami będzie dostępne na stronie Programu (w zakładce „Biblioteka”) i na kanale Programu na YouTube.

Webinarium będzie tłumaczone na żywo na polski język migowy. Jeśli potrzebujesz tłumaczenia na PJM również podczas sesji pytań i odpowiedzi – napisz do nas do 4.02 (piątek) do godz. 10:00 na adres: adriana.skutynska@frsi.org.pl.

***

Aby wziąć udział w webinarium oraz sesji pytań i odpowiedzi, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem: https://bit.ly/AO-regionalny_10-02-2022.

Przed rejestracją należy zapoznać się z Regulaminem spotkań online w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Rejestrację na wydarzenia zamykamy o godz. 12:00 w dniu je poprzedzającym. 

Linki do webinarium oraz sesji pytań i odpowiedzi (wraz z instrukcjami korzystania z platformy Zoom) prześlemy do godz. 17:00 w dniu poprzedzającym spotkanie oraz na dwie godziny przed spotkaniem

Jeśli nie otrzymasz wiadomości z linkiem:

Jeśli nie czujesz się pewnie w obsłudze Zooma – zapoznaj się z instrukcjami, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. 

Pobierz materiały: