Ułatwienia dostępu

Webinarium i Q&A: Komunikacja i rozwój instytucjonalny – jak je zaplanować?

  • napisy
  • PJM
  • Webinaria

17 lutego (czwartek) o godzinie 11.00 zapraszamy na webinarium oraz sesję pytań i odpowiedzi dotyczące planowania komunikacji i rozwoju instytucjonalnego w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Dla kogo?

Webinarium będzie poświęcone planowi działań komunikacyjnych oraz planowi rozwoju instytucjonalnego, które stanowią załączniki do wniosku grantowego w 2. konkursie na projekty tematyczne. Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą dobrze zaplanować i opisać komunikację w ramach projektu oraz działania związane z rozwojem instytucjonalnym organizacji.

Powiemy o tym:

  1. o czym pamiętać, przygotowując plan działań komunikacyjnych i plan rozwoju instytucjonalnego,
  2. jakie zmiany w tym zakresie zaszły w stosunku do 1. konkursu na projekty tematyczne.

Zarejestruj się już teraz!

Przebieg:

  1. 11:00-12:00 – webinarium, podczas którego ekspertki przedstawią prezentacje, a następnie odpowiedzą na wybrane pytania zadane na czacie.
  2. 12:15-13:15 – moderowana sesja pytań i odpowiedzi. Osoby uczestniczące będą miały możliwość włączenia się do rozmowy i samodzielnego zadawania pytań ekspertkom.

Osobami prezentującymi i odpowiadającymi na pytania będą:

  • Magdalena Krasowska-Igras – w ramach Programu kieruje zespołem komunikacyjnym i odpowiada za działania edukacyjne skierowane do przedstawicielek i przedstawicieli sektora społecznego, pracuje w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego,
  • Bogna Mrozowska – członkini zespołu komunikacyjnego Programu, pracuje w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Webinarium i sesja pytań i odpowiedzi zrealizowane zostaną na platformie Zoom. Nagranie webinarium z napisami będzie dostępne na stronie Programu (w zakładce „Biblioteka”) i na kanale Programu na YouTube.

Webinarium będzie tłumaczone na żywo na polski język migowy. Jeśli potrzebujesz tłumaczenia na PJM również podczas sesji pytań i odpowiedzi – napisz do nas do 4.02 (piątek) do godz. 10:00 na adres: adriana.skutynska@frsi.org.pl.

***

Aby wziąć udział w webinarium oraz sesji pytań i odpowiedzi, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem: https://bit.ly/AO-regionalny_17-02-2022.

Przed rejestracją należy zapoznać się z Regulaminem spotkań online w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Rejestrację na wydarzenia zamykamy o godz. 12:00 w dniu je poprzedzającym. 

Linki do webinarium oraz sesji pytań i odpowiedzi (wraz z instrukcjami korzystania z platformy Zoom) prześlemy do godz. 17:00 w dniu poprzedzającym spotkanie oraz na dwie godziny przed spotkaniem

Jeśli nie otrzymasz wiadomości z linkiem:

Jeśli nie czujesz się pewnie w obsłudze Zooma – zapoznaj się z instrukcjami, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. 

Pobierz materiały: