Ułatwienia dostępu

Webinarium i Q&A: Budżet w 2. konkursie tematycznym

  • napisy
  • PJM
  • Webinaria

3 marca (czwartek) o godzinie 11.00 zapraszamy na webinarium oraz sesję pytań i odpowiedzi dotyczące planowania budżetu w 2. konkursie tematycznym w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Dla kogo?

Zapraszamy wszystkie osoby, które myślą o aplikowaniu i które w związku z tym chcą się dobrze przygotować do zaplanowania budżetu projektu.

Powiemy o tym:

  1. kosztach kwalifikowanych i niekwalifikowanych,
  2. podstawowych zasadach budżetowania i zarządzania finansami w Programie,
  3. sposobach kalkulacji kosztów pośrednich (przedstawimy ich przykłady).

Zarejestruj się już teraz!

Przebieg:

  1. 11:00-12:30 – webinarium, podczas którego ekspertka przedstawi prezentację, a następnie odpowie na wybrane pytania zadane na czacie.
  2. 12:45-13:30 – moderowana sesja pytań i odpowiedzi. Osoby uczestniczące będą miały możliwość włączenia się do rozmowy i samodzielnego zadawania pytań ekspertce.

Osobą prezentującą podczas webinarium będzie Dorota Głażewska-Ziemilska – kier. ds. finansowych Programu, pracująca w Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego.

Webinarium i sesja pytań i odpowiedzi zrealizowane zostaną na platformie Zoom. Nagranie webinarium z napisami będzie dostępne na stronie Programu (w zakładce „Biblioteka”) i na kanale Programu na YouTube.

Webinarium będzie tłumaczone na żywo na polski język migowy. Jeśli potrzebujesz tłumaczenia na PJM również podczas sesji pytań i odpowiedzi – napisz do nas do 28.02 (poniedziałek) do godz. 16:00 na adres: adriana.skutynska@frsi.org.pl.

***

Aby wziąć udział w webinarium oraz sesji pytań i odpowiedzi, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem: https://bit.ly/AO-regionalny_03-03-2022.

Przed rejestracją należy zapoznać się z Regulaminem spotkań online w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Rejestrację na wydarzenia zamykamy o godz. 12:00 w dniu je poprzedzającym. 

Linki do webinarium oraz sesji pytań i odpowiedzi (wraz z instrukcjami korzystania z platformy Zoom) prześlemy do godz. 17:00 w dniu poprzedzającym spotkanie oraz na dwie godziny przed spotkaniem

Jeśli nie otrzymasz wiadomości z linkiem:

Jeśli nie czujesz się pewnie w obsłudze Zooma – zapoznaj się z instrukcjami, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. 

Pobierz materiały: