Ułatwienia dostępu

Webinarium i Q&A: 2. konkurs tematyczny – kwestie formalne

 • napisy
 • PJM
 • Webinaria

3 lutego (czwartek) o godzinie 11.00 zapraszamy na webinarium oraz sesję pytań i odpowiedzi dotyczące 2. konkursu tematycznego w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Dla kogo?

Zapraszamy wszystkie osoby, które myślą o aplikowaniu i które w związku z tym są zainteresowane kwestiami formalnymi związanymi z konkursem oraz tym, jak pracować z generatorem wniosków.

Powiemy o:

 1. procedurach i wymaganiach formalnych związanych z 2. konkursem na projekty tematyczne,
 2. generatorze wniosków,
 3. formularzu wniosku i jego załącznikach.

Zarejestruj się już teraz!

Przebieg:

 1. 11:00-13:00 – webinarium, na które złożą się dwie prezentacje. Po każdej z nich ekspertki odpowiedzą na wybrane pytania zadane na czacie.
 2. 13:15-15:15 – moderowana sesja pytań i odpowiedzi. Osoby uczestniczące będą miały możliwość włączenia się do rozmowy i samodzielnego zadawania pytań ekspertkom.

Osobami prezentującymi oraz odpowiadającymi na pytania będą:

 • Katarzyna Zakroczymska – dyrektorka Programu, pracuje w Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego,
 • Maryna Czaplińska – koordynatorka wdrażania projektów, pracuje w Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego,
 • Ewelina Kempista – specjalistka ds. procedur grantowych w Programie, pracuje w Fundacji Edukacja dla Demokracji,
 • Ewa Stokłuska – koordynatorka współpracy dwustronnej i regionalnej w Programie Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny, pracuje w Fundacji Edukacja dla Demokracji.

Webinarium i sesja pytań i odpowiedzi zrealizowane zostaną na platformie Zoom. Nagranie webinarium z napisami będzie dostępne na stronie Programu (w zakładce „Biblioteka”) i na kanale Programu na YouTube.

Webinarium będzie tłumaczone na żywo na polski język migowy. Jeśli potrzebujesz tłumaczenia na PJM również podczas sesji pytań i odpowiedzi – napisz do nas do 31.01 (poniedziałek) do godz. 10:00 na adres: adriana.skutynska@frsi.org.pl.

***

Aby wziąć udział w webinarium oraz sesji pytań i odpowiedzi, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem: https://bit.ly/AO-regionalny_03-02-2022.

Przed rejestracją należy zapoznać się z Regulaminem spotkań online w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Rejestrację na wydarzenia zamykamy o godz. 12:00 w dniu je poprzedzającym. 

Linki do webinarium oraz sesji pytań i odpowiedzi (wraz z instrukcjami korzystania z platformy Zoom) prześlemy do godz. 17:00 w dniu poprzedzającym spotkanie oraz na dwie godziny przed spotkaniem

Jeśli nie otrzymasz wiadomości z linkiem:

Jeśli nie czujesz się pewnie w obsłudze Zooma – zapoznaj się z instrukcjami, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. 

Pobierz materiały: