Zapraszamy na webinarium „Czym są projekty interwencyjne?”

Zapraszamy na webinarium „Czym są projekty interwencyjne?”

Share on facebook
Share on twitter

15 września (środa) o godzinie 11:00 zapraszamy na webinarium skierowane do osób, które chcą się dowiedzieć, co rozumiemy przez projekty interwencyjne i na jakie działania można pozyskać dofinansowanie w konkursie na projekty interwencyjne w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Nabór ciągły na projekty interwencyjne zostanie ogłoszony już 7 września i potrwa do 30 grudnia br. W tym czasie będzie można złożyć wnioski w pięciu kolejnych terminach. Pełna dokumentacja konkursowa pojawi się na stronie Programu 7 września br. (po godzinie 12:00) w zakładce „Granty”.

Podczas webinarium: 

  1. opowiemy, jak w naszym Programie rozumiemy pojęcia interwencyjności” projektów oraz sytuacji kryzysowej”,
  2. wyjaśnimy, jakiego typu działania mogą, a jakie nie mogą, zostać sfinansowane w ramach konkursu na projekty interwencyjne,
  3. odpowiemy na Wasze pytania związane z tematyką spotkania.

 

Osobą prezentującą będzie Ewa Stokłuska, pracująca przy Programie Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny w Fundacji Edukacja dla Demokracji.

Spotkanie potrwa około godziny.

Webinarium zrealizowane zostanie na platformie Zoom i będzie tłumaczone na żywo na polski język migowy. Po spotkaniu na stronie Programu w zakładce „Biblioteka” i na kanale Programu na YouTube udostępnimy również nagranie webinarium z napisami.

Więcej informacji i link do rejestracji.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter

Najnowsze aktualności