Webinarium: Czym są projekty interwencyjne?

  • Webinarium
  • PJM

15 września (środa) o godzinie 11:00 zapraszamy na webinarium skierowane do osób, które chcą się dowiedzieć, co rozumiemy przez projekty interwencyjne i na jakie działania można pozyskać dofinansowanie w konkursie na projekty interwencyjne w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Zarejestruj się już teraz!

Podczas webinarium: 

  1. opowiemy, jak w naszym Programie rozumiemy pojęcia interwencyjności” projektów oraz sytuacji kryzysowej”,
  2. wyjaśnimy, jakiego typu działania mogą, a jakie nie mogą, zostać sfinansowane w ramach konkursu na projekty interwencyjne,
  3. odpowiemy na Wasze pytania związane z tematyką spotkania.

 

Osobą prezentującą będzie Ewa Stokłuska, pracująca przy Programie Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny w Fundacji Edukacja dla Demokracji.

Webinarium poprowadzi Bogna Mrozowska – koordynatorka projektów w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Członkini zespołu komunikacyjnego Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Spotkanie potrwa około godziny.

***

Webinarium zrealizowane zostanie na platformie Zoom i będzie tłumaczone na żywo na polski język migowy. Po spotkaniu na stronie Programu w zakładce „Biblioteka” i na kanale Programu na YouTube udostępnimy również nagranie webinarium z napisami.

***

Aby wziąć udział w webinarium, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem: https://bit.ly/AO-regionalny_15-09-2021.

Przed rejestracją należy zapoznać się z Regulaminem spotkań online w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Rejestrację na webinarium zamykamy o godz. 12:00 w dniu poprzedzającym spotkanie.

Link do webinarium prześlemy do godz. 17:00 w dniu poprzedzającym spotkanie oraz na dwie godziny przed spotkaniem. Jeśli nie otrzymasz wiadomości z linkiem, skontaktuj się z Adrianą Skutyńską: adriana.skutynska@frsi.org.pl, 574 999 973.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wypełnieniu formularza rejestracyjnego lub masz do nas pytania związane z tym webinarium – napisz lub zadzwoń: bogna.mrozowska@frsi.org.pl, 722-002-115.

Jeśli nie brałaś / nie brałeś udziału w webinariach na platformie Zoom albo nie czujesz się pewnie w obsłudze tego narzędzia – zapoznaj się z krótką instrukcją, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. 

Pobierz materiały: