Współpraca z partnerami z Białorusi, Rosji i Ukrainy – webinarium

  • Webinaria

19 marca (piątek) o godzinie 11.00 zapraszamy na webinarium dla osób zainteresowanych podjęciem współpracy międzynarodowej w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny. Webinarium dotyczyć będzie przede wszystkim współpracy z organizacjami z państw ościennych (Białorusi, Rosji i Ukrainy).

Zarejestruj się już teraz!

Podczas webinarium:

  1. przedstawimy zasady realizacji projektów partnerskich z podmiotami zagranicznymi,
  2. opowiemy o tym, dlaczego warto szukać partnerów w państwach ościennych, tj. Białorusi, Rosji i Ukrainie,
  3. podpowiemy, na co zwracać uwagę we współpracy z podmiotami z tych państw,
  4. odpowiemy na Wasze pytania związane z tematyką webinarium.

 
Osobami prezentującymi będą:

  • Natalia Kertyczak – członkini zarządu Fundacji Edukacja dla Demokracji, koordynatorka projektów realizowanych w partnerstwie z podmiotami z państw ościennych,
  • Jurij Stepanec – prezes zarządu Stowarzyszenia „Inicjatywy Obywatelskie Ukrainy”,
  • Ewa Stokłuska – koordynatorka współpracy dwustronnej i regionalnej w Programie Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny, pracująca w Fundacji Edukacja dla Demokracji..

 
Webinarium poprowadzi Bogna Mrozowska – redaktorka i koordynatorka projektów w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, członkini zespołu komunikacyjnego Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Spotkanie potrwa około godziny. Będzie prowadzone w języku polskim, a wypowiedzi gościń zagranicznych będą tłumaczone symultanicznie z języka ukraińskiego na język polski.

***

Webinarium zrealizowane zostanie na platformie Zoom i będzie tłumaczone na żywo na polski język migowy. Po każdym spotkaniu na stronie Programu i na kanale Programu na YouTube udostępnimy również nagranie webinarium z napisami.

***

Aby wziąć udział w webinarium, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem: http://bit.ly/AO-regionalny_19-03-2021

Przed rejestracją należy zapoznać się z Regulaminem spotkań online w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Rejestrację na webinarium zamykamy o godz. 12:00 w dniu poprzedzającym spotkanie.

Link do webinarium prześlemy do godz. 17:00 w dniu poprzedzającym spotkanie oraz na dwie godziny przed spotkaniem. Jeśli nie otrzymasz wiadomości z linkiem, skontaktuj się z Adrianą Skutyńską: adriana.skutynska@frsi.org.pl, 574 999 973.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wypełnieniu formularza rejestracyjnego lub masz do nas pytania związane z tym webinarium – napisz lub zadzwoń: ewa.stokluska@fed.org.pl, 720 801 013.

Jeśli nie brałaś / nie brałeś udziału w webinariach na platformie Zoom albo nie czujesz się pewnie w obsłudze tego narzędzia – zapoznaj się z krótką instrukcją, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Pobierz materiały: