Webinarium: Komunikacja kryzysowa w projekcie

  • Webinarium
  • PJM

29 września (środa) o godzinie 11:00 zapraszamy na webinarium skierowane do osób realizujących projekty oraz prowadzących ich komunikację, które chcą się dowiedzieć, jak uniknąć kryzysu i jak postępować w razie jego wystąpienia.

Zarejestruj się już teraz!

Podczas webinarium: 

  1. ustalimy, czym jest kryzys w projekcie i jakie są jego rodzaje,
  2. zastanowimy się, jak zapobiegać sytuacjom kryzysowym,
  3. opowiemy o tym, jak prowadzić komunikację w razie wystąpienia kryzysu,
  4. odpowiemy na Wasze pytania związane z tematyką spotkania.

 

Osobą prezentującą będzie Katarzyna Walczak – specjalistka ds. komunikacji w agencji Láska nebeská. Członkini zespołu komunikacyjnego Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Webinarium poprowadzi Bogna Mrozowska – koordynatorka projektów w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Członkini zespołu komunikacyjnego Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Spotkanie potrwa około godziny.

***

Webinarium zrealizowane zostanie na platformie Zoom i będzie tłumaczone na żywo na polski język migowy. Po spotkaniu na stronie Programu w zakładce „Biblioteka” i na kanale Programu na YouTube udostępnimy również nagranie webinarium z napisami.

***

Aby wziąć udział w webinarium, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem: https://bit.ly/AO-regionalny_29-09-2021.

Przed rejestracją należy zapoznać się z Regulaminem spotkań online w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Rejestrację na webinarium zamykamy o godz. 12:00 w dniu poprzedzającym spotkanie.

Link do webinarium prześlemy do godz. 17:00 w dniu poprzedzającym spotkanie oraz na dwie godziny przed spotkaniem. Jeśli nie otrzymasz wiadomości z linkiem:

Jeśli nie otrzymasz wiadomości z linkiem:

 

Jeśli potrzebujesz pomocy w wypełnieniu formularza rejestracyjnego lub masz do nas pytania związane z tym webinarium – napisz lub zadzwoń: bogna.mrozowska@frsi.org.pl, 722-002-115.

Jeśli nie brałaś / nie brałeś udziału w webinariach na platformie Zoom albo nie czujesz się pewnie w obsłudze tego narzędzia – zapoznaj się z krótką instrukcją, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. 

Pobierz materiały: