Webinarium: Jak prowadzić dobrą komunikację projektu?

  • Webinaria

26 kwietnia (poniedziałek) o godzinie 11.00 zapraszamy na webinarium na temat planowania i realizacji działań komunikacyjnych (w tym: organizowania i promowania wydarzeń).

Przymierzając się do tematu komunikacji, warto pamiętać, że plan działań komunikacyjnych jest jednym z obowiązkowych dokumentów, które należy stworzyć już na etapie planowania projektu i dołączyć do wniosku konkursowego.

Zarejestruj się już teraz!

Podczas webinarium odpowiemy na pytania:

  • Jak określić, do kogo będziemy kierować działania komunikacyjne?
  • Jak budować wspierające środowisko dla swojego projektu / idei / inicjatywy?
  • Jakich narzędzi używać do prowadzenia komunikacji?
  • Jak organizować i promować wydarzenia?

 
Odpowiemy również na Wasze pytania związane z tematyką spotkania.

Osobami prezentującymi będą:

  • Katarzyna Walczak – specjalistka ds. komunikacji w agencji Laska Nebeska. Członkini zespołu komunikacyjnego Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.
  • Magdalena Krasowska-Igras – koordynatorka projektów w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny kieruje zespołem komunikacyjnym i odpowiada za działania edukacyjne skierowane do przedstawicielek i przedstawicieli sektora społecznego.

 
Webinarium poprowadzi Bogna Mrozowska – koordynatorka projektów w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Członkini zespołu komunikacyjnego Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Spotkanie potrwa około godziny.

Dla osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu nawiązywania relacji, angażowania i współpracy z różnymi grupami odbiorczyń i odbiorców (w tym z osobami zagrożonymi wykluczeniem i dyskryminacją) oraz równego traktowania i dostępności wydarzeń planujemy również szkolenie dotyczące tego aspektu komunikacji i prowadzenia działań. Szkolenie odbędzie się 5 maja w godz. 9.00-16.00, a rejestracja na nie ruszy 21 kwietnia o godz. 15.00.

***

Webinarium zrealizowane zostanie na platformie Zoom i będzie tłumaczone na żywo na polski język migowy. Po każdym spotkaniu na stronie Programu i na kanale Programu na YouTube udostępnimy również nagranie webinarium z napisami.

***

Aby wziąć udział w webinarium, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem: http://bit.ly/AO-regionalny_26-04-2021.

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium.

Przed rejestracją należy zapoznać się z Regulaminem spotkań online w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Rejestrację na webinarium zamykamy o godz. 12:00 w dniu poprzedzającym spotkanie.

Link do webinarium prześlemy do godz. 17:00 w dniu poprzedzającym spotkanie oraz na dwie godziny przed spotkaniem. Jeśli nie otrzymasz wiadomości z linkiem, skontaktuj się z Adrianą Skutyńską: adriana.skutynska@frsi.org.pl, 574 999 973.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wypełnieniu formularza rejestracyjnego lub masz do nas pytania związane z tym webinarium – napisz lub zadzwoń: bogna.mrozowska@frsi.org.pl, 722-002-115.

Jeśli nie brałaś / nie brałeś udziału w webinariach na platformie Zoom albo nie czujesz się pewnie w obsłudze tego narzędzia – zapoznaj się z krótką instrukcją, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. 

Pobierz materiały: