Webinarium informacyjne: Konkurs na mikrogranty

  • Webinaria

9 marca (czwartek) w godzinach 11.00-13:00 zapraszamy na webinarium informacyjne dotyczące konkursu na mikrogranty na rozwój młodych organizacji w ramach Programu Aktywni Obywatele Fundusz Regionalny.

Konkurs na mikrogranty na rozwój młodych organizacji w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny został ogłoszony 1 marca 2023 roku. Termin składania wniosków minie 8 maja br. o 12:00. Więcej informacji o konkursie.

Dla kogo?

Zapraszamy wszystkie osoby, które myślą o ubieganiu się o mikrogranty w naszym Programie i które w związku z tym są zainteresowane założeniami konkursu, kwestiami formalnymi, a także działaniami edukacyjnymi, które towarzyszą konkursowi. 

Powiemy o:

  1. zasadach uczestnictwa w konkursie,
  2. formularzu wniosku i jego załącznikach (w tym o kwestiach związanych z budżetem mikrograntu),
  3. działaniach edukacyjnych dla wnioskodawców i grantobiorców konkursu.


Zarejestruj się już teraz!

Osobami prezentującymi będą:

  • Katarzyna Zakroczymskadyrektorka Programu, pracuje w Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego,
  • Tomasz Kaliński – kierownik finansowy Programu, pracuje w Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego,
  • Magdalena Krasowska-Igras – w ramach Programu odpowiada za działania edukacyjne skierowane do przedstawicielek i przedstawicieli sektora społecznego, pracuje w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.


Webinarium poprowadzi
Bogna Mrozowska – członkini zespołu komunikacyjnego Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny, pracuje w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Webinarium zrealizowane zostanie na platformie Zoom i będzie tłumaczone na żywo na polski język migowy. Po spotkaniu na stronie Programu w zakładce „Biblioteka” i na kanale Programu na YouTube udostępnimy również nagranie webinarium z napisami.

***

Aby wziąć udział w webinarium oraz sesji pytań i odpowiedzi, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem: https://crm.frsi.org.pl/AO-regionalny/webinarium_09-03-2023.

Przed rejestracją należy zapoznać się z Regulaminem spotkań online w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Rejestrację na wydarzenie zamykamy o godz. 12:00 w dniu poprzedzającym webinarium.

Link do webinarium (wraz z instrukcją korzystania z platformy Zoom) prześlemy do godz. 17:00 w dniu poprzedzającym spotkanie oraz na dwie godziny przed spotkaniem.

Jeśli nie otrzymasz wiadomości z linkami:

 

Jeśli nie czujesz się pewnie w obsłudze Zooma – zapoznaj się z instrukcją, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Pobierz materiały: