Webinarium: Działania wspierające osoby LGBT+

  • Webinaria

1 kwietnia (czwartek) o godzinie 11.00 zapraszamy na webinarium dla osób zainteresowanych przygotowaniem i realizacją projektu wpisującego się w temat “Działania wspierające osoby LGBT+”.

To jeden z 6 tematów o szczególnym znaczeniu dla Programu. Projekty wpisujące się w te tematy otrzymają dodatkowe punkty na etapie oceny wniosków.

Zarejestruj się już teraz!

Podczas webinarium:

  1. opowiemy, jakie działania wpisują się w ten temat o znaczeniu szczególnym;
  2. przedstawimy rekomendacje dotyczące wdrażania projektów wpisujących się w temat;
  3. podpowiemy, jak budować wspierające środowiska dla grup / idei, które reprezentujecie;
  4. odpowiemy na Wasze pytania związane z tematyką webinarium.

 

Osobą prezentującą będzie Hubert Sobecki aktywista LGBT+, edukator, scenarzysta. Od 10 lat związany ze Stowarzyszeniem Miłość Nie Wyklucza. Współtworzył kampanie edukacyjne “Orientuj się!” oraz “Mówię, jak jest”, a także “Artykuł osiemnasty” pierwszy film dokumentalny o braku równości małżeńskiej w Polsce

Webinarium poprowadzi Agnieszka Koszowska – redaktorka i koordynatorka projektów w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Członkini zespołu komunikacyjnego Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Spotkanie potrwa około godziny.

***

Webinarium zrealizowane zostanie na platformie Zoom i będzie tłumaczone na żywo na polski język migowy. Po każdym spotkaniu na stronie Programu i na kanale Programu na YouTube udostępnimy również nagranie webinarium z napisami.

***

Aby wziąć udział w webinarium, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem: http://bit.ly/AO-regionalny_01-04-2021

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium.

Przed rejestracją należy zapoznać się z Regulaminem spotkań online w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Rejestrację na webinarium zamykamy o godz. 12:00 w dniu poprzedzającym spotkanie.

Link do webinarium prześlemy do godz. 17:00 w dniu poprzedzającym spotkanie oraz na dwie godziny przed spotkaniem. Jeśli nie otrzymasz wiadomości z linkiem, skontaktuj się z Adrianą Skutyńską: adriana.skutynska@frsi.org.pl, 574 999 973.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wypełnieniu formularza rejestracyjnego lub masz do nas pytania związane z tym webinarium – napisz lub zadzwoń: agnieszka.koszowska@frsi.org.pl, 722 002 019.

Jeśli nie brałaś / nie brałeś udziału w webinariach na platformie Zoom albo nie czujesz się pewnie w obsłudze tego narzędzia – zapoznaj się z krótką instrukcją, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Pobierz materiały: