Ułatwienia dostępu

2. obszar tematyczny

Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium wprowadzającego do 2. obszaru tematycznego Programu: “Działanie na rzecz różnorodności społecznej i przeciwdziałanie wykluczeniu”. Webinarium odbyło się 25 lutego 2021 r.

Osobą prezentującą była Katarzyna Bryczkowska – ekspertka w 2. obszarze tematycznym Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny. Pedagożka, trenerka równościowa, trenerka Rady Europy, coacherka oraz doradczyni w Stołecznym Centrum Wsparcia Organizacji Pozarządowych i Stowarzyszeniu BORIS. Od lat zaangażowana w pracę z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym i marginalizacją.

Webinarium prowadziła Bogna Mrozowska – koordynatorka projektów w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, członkini zespołu komunikacyjnego Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Obejrzyj nagranie. Czas trwania: 59:12.

Nagranie z tłumaczeniem na polski język migowy oraz napisami.

Plan spotkania:

00:05-02:42: Wprowadzenie
02:43-23:23: Część 1: Główne założenia 2. obszaru tematycznego
23:24-41:28: Część 2: Przykłady działań i projektów
41:30-45:36: Część 3: O czym warto pamiętać, planując projekt w obszarze 2.?
45:52-58:23: Sesja pytań i odpowiedzi

Odpowiedzi na pytania, które padły podczas webinarium (a nie dotyczyły bardzo konkretnych pomysłów na projekty), zamieścimy w sekcji “Pytania” znajdującej się na dole strony w zakładce “granty” >> “konkursy”.

Do pobrania:

Prezentacja z webinarium