4. obszar tematyczny – webinarium wprowadzające

  • Webinaria

11 marca (czwartek) o godzinie 11.00 zapraszamy na webinarium wprowadzające do 4. obszaru tematycznego Programu: “Wsparcie rozwoju sektora społecznego”. Zarejestruj się już teraz!

Podczas webinarium:

  1. przedstawimy cele i priorytety 4. obszaru tematycznego Programu;
  2. opowiemy, jakie działania będą mogły zostać sfinansowane w ramach obszaru;
  3. pokażemy ciekawe przykłady już zrealizowanych projektów wpisujących się w obszar;
  4. odpowiemy na Wasze pytania związane z tematyką webinarium.

 
Osobami prezentującymi będą: 

Ewa Chromniak – od 20 lat związana z sektorem pozarządowym w Małopolsce. Prezeska zarządu krakowskiej Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych (ośrodka Sieci SPLOT) wspierającej ludzi, którzy działają społecznie. Na co dzień ułatwia współpracę między samorządami lokalnymi a mieszkańcami i organizacjami pozarządowymi.  

Katarzyna Batko-Tołuć – dyrektorka programowa Sieci Obywatelskiej Watchdog Polska. Członkini Rady Fundacji dla Polski, która prowadzi konkurs dla nieformalnych inicjatyw strażniczych w ramach Funduszu Obywatelskiego. Zaangażowana w prace grupy ds. solidarności Forum Społeczeństwa Obywatelskiego Unii Obywatelskiej i Rosji. Od 2009 r. członkini Stowarzyszenia Ashoka.

Jacek Królikowski – ekspert w 4. obszarze tematycznym Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny. Od dwudziestu lat związany z trzecim sektorem. Zaangażowany w rozwój instytucjonalny organizacji. Były ekspert Rady Europy. Współtworzył i realizował duże projekty szkoleniowe w Bośni i Hercegowinie, Chorwacji i Polsce. Prezes Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Webinarium poprowadzi Agnieszka Koszowska – redaktorka i koordynatorka projektów w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, członkini zespołu komunikacyjnego Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Spotkanie potrwa około godziny.

***

Webinaria będą realizowane na platformie Zoom i tłumaczone na żywo na polski język migowy. Po każdym spotkaniu na stronie Programu i na kanale Programu na YouTube udostępnimy również nagranie webinarium z napisami.

***

Aby wziąć udział w webinarium, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem: http://bit.ly/AO-regionalny_11-03-2021

Uwaga: rejestrację na webinarium zamykamy o 9:00 w dniu spotkania.

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają na godzinę przed startem wydarzenia (o 10:00) wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium.

Przed rejestracją należy zapoznać się z Regulaminem spotkań online w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wypełnieniu formularza rejestracyjnego lub masz do nas pytania związane z tym webinarium – napisz lub zadzwoń: agnieszka.koszowska@frsi.org.pl, 722 002 019.

Pobierz materiały: