3. obszar tematyczny – webinarium wprowadzające

  • Webinaria

4 marca (czwartek) o godzinie 11.00 zapraszamy na webinarium wprowadzające do 3. obszaru tematycznego Programu: “Budowanie kultury demokratycznej i zaangażowania obywatelskiego na poziomie lokalnym”. Zarejestruj się już teraz!

Podczas webinarium:

  1. przedstawimy cele i priorytety 3. obszaru tematycznego Programu;
  2. opowiemy, jakie działania będą mogły zostać sfinansowane w ramach obszaru;
  3. pokażemy ciekawe przykłady już zrealizowanych projektów wpisujących się w obszar;
  4. odpowiemy na Wasze pytania związane z tematyką webinarium.

Osobą prezentującą będzie Krzysztof Stanowski – ekspert w 3. obszarze tematycznym Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny. Edukator, lider i współtwórca organizacji pozarządowych, urzędnik państwowy i samorządowy, zasłużony nauczyciel Mongolii. Członek Stowarzyszenia Ashoka.

Webinarium poprowadzi Bogna Mrozowska – koordynatorka projektów w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, członkini zespołu komunikacyjnego Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Spotkanie potrwa około godziny.

***

Webinaria będą realizowane na platformie Zoom i tłumaczone na żywo na polski język migowy. Po każdym spotkaniu na stronie Programu i na kanale Programu na YouTube udostępnimy również nagranie webinarium z napisami.

***

Aby wziąć udział w webinarium, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem: http://bit.ly/AO-regionalny_04-03-2021

Uwaga: rejestrację na webinarium zamykamy o 9:00 w dniu spotkania.

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają na godzinę przed startem wydarzenia (o 10:00) wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium.

Przed rejestracją należy zapoznać się z Regulaminem spotkań online w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wypełnieniu formularza rejestracyjnego lub masz do nas pytania związane z tym webinarium – napisz lub zadzwoń: bogna.mrozowska@frsi.org.pl,  722 002 115.

Pobierz materiały: