2. obszar tematyczny – webinarium wprowadzające

  • Webinaria

25 lutego (czwartek) o godzinie 11.00 zapraszamy na webinarium wprowadzające do 2. obszaru tematycznego Programu: “Działanie na rzecz różnorodności społecznej i przeciwdziałanie wykluczeniu”. Zarejestruj się już teraz!

Podczas webinarium:

  1. przedstawimy cele i priorytety 2. obszaru tematycznego Programu;
  2. opowiemy, jakie działania będą mogły zostać sfinansowane w ramach obszaru;
  3. pokażemy ciekawe przykłady już zrealizowanych projektów wpisujących się w obszar;
  4. odpowiemy na Wasze pytania związane z tematyką webinarium.

Osobą prezentującą będzie Katarzyna Bryczkowska – ekspertka w 2. obszarze tematycznym Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny. Pedagożka, trenerka równościowa, trenerka Rady Europy, coacherka oraz doradczyni w Stołecznym Centrum Wsparcia Organizacji Pozarządowych i Stowarzyszeniu BORIS. Od lat zaangażowana w pracę z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym i marginalizacją.

Webinarium poprowadzi Bogna Mrozowska – koordynatorka projektów w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, członkini zespołu komunikacyjnego Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Spotkanie potrwa około godziny.

***

Webinaria będą realizowane na platformie Zoom i tłumaczone na żywo na polski język migowy. Po każdym spotkaniu na stronie Programu i na kanale Programu na YouTube udostępnimy również nagranie webinarium z napisami.

***

Aby wziąć udział w webinarium, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem: http://bit.ly/AO-regionalny_25-02-2021

Uwaga: rejestrację na webinarium zamykamy o 9:00 w dniu spotkania.

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają na godzinę przed startem wydarzenia (o 10:00) wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium.

Przed rejestracją należy zapoznać się z Regulaminem spotkań online w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wypełnieniu formularza rejestracyjnego lub masz do nas pytania związane z tym webinarium – napisz lub zadzwoń: bogna.mrozowska@frsi.org.pl, 722 002 115.

Pobierz materiały: