1. obszar tematyczny – webinarium wprowadzające

  • Webinaria

18 lutego (czwartek) o godzinie 11.00 zapraszamy na webinarium wprowadzające do 1. obszaru tematycznego Programu: “Ochrona praw człowieka”. Zarejestruj się już teraz!

Podczas webinarium:

  1. przedstawimy cele i priorytety 1. obszaru tematycznego Programu;
  2. opowiemy, jakie działania będą mogły zostać sfinansowane w ramach obszaru;
  3. wraz z Marią Ejchart-Dubois pokażemy przykład „Tygodnia Konstytucyjnego” jako projektu wpisującego się w obszar i opowiemy o wyzwaniach, z jakimi mierzyć się może przedsięwzięcie dotyczące praw człowieka;
  4. odpowiemy na Wasze pytania związane z tematyką webinarium.

Osobami prezentującymi będą:

  • Maciej Sopyło – ekspert w 1. obszarze tematycznym Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny. Trener edukacji medialnej i cyfrowej, komunikacji i praw człowieka. Przez wiele lat związany ze Stowarzyszeniem Młodych Dziennikarzy „Polis” oraz Helsińską Fundacją Praw Człowieka. Dziś freelancer prowadzący warsztaty i szkolenia i współpracujący z wieloma organizacjami pozarządowymi, szkołami i instytucjami.
  • Maria Ejchart-Dubois – prawniczka, prezeska zarządu Stowarzyszenia im. prof. Zbigniewa Hołdy, organizatora projektu “Tydzień Konstytucyjny”.

Webinarium poprowadzi Agnieszka Koszowska – redaktorka i koordynatorka projektów w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, członkini zespołu komunikacyjnego Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Spotkanie potrwa około godziny.

***

Webinaria będą realizowane na platformie Zoom i tłumaczone na żywo na polski język migowy. Po każdym spotkaniu na stronie Programu i na kanale Programu na YouTube udostępnimy również nagranie webinarium z napisami.

***

Aby wziąć udział w webinarium, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem: http://bit.ly/AO-regionalny_18-02-2021

Uwaga: rejestrację na webinarium zamykamy o 9:00 w dniu spotkania.

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają na godzinę przed startem wydarzenia (o 10:00) wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium.

Przed rejestracją należy zapoznać się z Regulaminem spotkań online w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wypełnieniu formularza rejestracyjnego lub masz do nas pytania związane z tym webinarium – napisz lub zadzwoń: agnieszka.koszowska@frsi.org.pl, 722 002 019.

Pobierz materiały: