Ułatwienia dostępu

Zaprojektuj z nami ofertę edukacyjną Programu!

Zaprojektuj z nami ofertę edukacyjną Programu!

Wypełnij ankietę i pomóż nam zaplanować kolejne działania edukacyjne w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Jesteśmy w trakcie projektowania oferty edukacyjnej dla organizacji pozarządowych: zarówno dla Grantobiorców, jak i innych organizacji, które chcą się uczyć i rozwijać, by sprawniej działać, efektywniej korzystać z dostępnych narzędzi, a także sieciować się i wymieniać doświadczeniami.

Zależy nam, aby ta oferta była ciekawa i przydatna, dlatego bardzo chcielibyśmy ją współtworzyć z Wami! Mamy różne pomysły, ale jesteśmy też ciekawi, jak oceniacie to, co już Wam zaoferowaliśmy i czego faktycznie teraz potrzebujecie. 

Których tematów brakuje Waszym zdaniem w ofertach szkoleń dla organizacji pozarządowych? Jakie formy edukacyjne są Waszym zdaniem najbardziej efektywne? W jakim gronie, w jakieś sprawie i z kim chcielibyście się spotkać? Jakich narzędzi potrzebowalibyście, żeby uczyć się od siebie nawzajem, wymieniać informacjami i współpracować? Powiedzcie nam! A my się postaramy, żeby to, co usłyszymy, przełożyć na konkret: szkolenie, warsztat, spotkanie, tutorial i wiele więcej.

Będziemy wdzięczni za wypełnienie ankiety online do 31 października: https://forms.gle/rZ2QC4rQwbepnrj17

Udostępnij:

Najnowsze aktualności