Ułatwienia dostępu

Wyniki konkursu interwencyjnego (wnioski złożone do 30 grudnia)

Grafika: dwie kobiety. Jedna siedzi przy stole, druga stoi obok, trzyma w ręce kartkę papieru. Nad postaciami dymki: kobiety rozmawiają.

Wyniki konkursu interwencyjnego (wnioski złożone do 30 grudnia)

Grafika: dwie kobiety. Jedna siedzi przy stole, druga stoi obok, trzyma w ręce kartkę papieru. Nad postaciami dymki: kobiety rozmawiają.

Przyznajemy ostatnie 2 granty w ramach 1. tury konkursu na projekty interwencyjne. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami oceny wniosków złożonych do 30 grudnia 2021 r.

Zakończyliśmy proces oceny wniosków złożonych między 21 a 30 grudnia 2021 w 1. turze konkursu na projekty interwencyjne. Do oceny merytorycznej zakwalifikowały się 34 wnioski.

Decyzją Komitetu Wykonawczego, zgodnie z rekomendacjami Komisji Konkursowej, przyznajemy granty na realizację 2 projektów:

  • jeden grant w obszarze 1: Ochrona praw człowieka (na kwotę 14 992,86 euro);
  • jeden grant w obszarze 3: Budowanie kultury demokratycznej i zaangażowania obywatelskiego na poziomie lokalnym (na kwotę 14 928,59 euro).

Łączna kwota środków przyznanych dotychczas na realizację projektów interwencyjnych to 292 593,39 euro.

Zgodnie z ogłoszeniem konkursowym, dofinansowanie w konkursie na projekty interwencyjne mogą otrzymać projekty, które wpisują się w przyjętą w Programie definicję interwencyjności oraz którym przyznano minimum 75% możliwych do otrzymania punktów. Jednocześnie, ze względu na ograniczoną pulę środków, nie wszystkie wnioski ocenione powyżej tego progu mogą otrzymać dofinansowanie

Z kartami ocen ekspertów / ekspertek Wnioskodawcy mogą się zapoznać w Generatorze wniosków.

Organizacjom, którym zostały przyznane granty, serdecznie gratulujemy! W najbliższych dniach drogą mailową (na adres e-mail podany w Generatorze wniosków) otrzymacie informacje dotyczące kolejnych kroków niezbędnych do podpisania umowy grantowej. Organizacje, którym nie udało się pozyskać dofinansowania, zachęcamy do analizy kart ocen ekspertów / ekspertek i uwzględnienia ich rekomendacji w pracy nad kolejnym wnioskiem.

Zachęcamy do udziału w 2. konkursie na projekty tematyczne, który ruszył 25 stycznia. Termin składania wniosków minie 25 marca br. o 12:00. Więcej informacji o konkursie.

2. tura naboru na projekty interwencyjne ruszy jesienią br.

Protokoły i lista rankingowa

Udostępnij:

Najnowsze aktualności