Ułatwienia dostępu

Webinarium informacyjne: Konkurs interwencyjny (2. tura)

Webinarium informacyjne: Konkurs interwencyjny (2. tura)

28 listopada (poniedziałek) w godzinach 11.00-13:00 zapraszamy na webinarium informacyjne dotyczące 2. tury naboru na projekty interwencyjne w ramach Programu Aktywni Obywatele Fundusz Regionalny.

2. tura naboru na projekty interwencyjne w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny rusza 22 listopada 2022 roku (o 12:00) i potrwa do 22 maja 2023 roku (do 12:00), chyba że środki przeznaczone na konkurs zostaną wcześniej wyczerpane. Ocena złożonych wniosków będzie prowadzona w trybie ciągłym, a decyzje o przyznaniu grantów interwencyjnych będą podejmowane co miesiąc.

Podczas webinarium:

  1. przedstawimy ogólne założenia i zasady konkursu,
  2. opowiemy, jak w naszym Programie rozumiemy pojęcia „interwencyjności” projektów oraz „sytuacji kryzysowej”,
  3. wyjaśnimy, jakiego typu działania mogą, a jakie nie mogą, zostać sfinansowane w ramach konkursu na projekty interwencyjne.


Odpowiemy też na zadane na czacie pytania związane z tematyką spotkania.

Zarejestruj się już teraz!

Osobami prezentującymi będą:

  • Katarzyna Zakroczymskadyrektorka Programu, pracuje w Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego,
  • Ewa Stokłuska członkini Zespołu Zarządzającego Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny, pracuje w Fundacji Edukacja dla Demokracji.


Webinarium poprowadzi Bogna Mrozowska – członkini zespołu komunikacyjnego Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny, pracuje w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Webinarium zrealizowane zostanie na platformie Zoom i będzie tłumaczone na żywo na polski język migowy. Po spotkaniu na stronie Programu w zakładce „Biblioteka” i na kanale Programu na YouTube udostępnimy również nagranie webinarium z napisami.

Więcej informacji i link do rejestracji na webinarium.

Udostępnij:

Najnowsze aktualności