Ułatwienia dostępu

Umowy i rozliczanie projektów w organizacji pozarządowej – zapraszamy na webinaria

Umowy i rozliczanie projektów w organizacji pozarządowej – zapraszamy na webinaria

19 października (czwartek) oraz 8 listopada (środa) w godz. 11:00-12:30 zapraszamy na dwa webinaria dotyczące formalnych aspektów związanych z realizacją projektów: przygotowywania umów cywilno-prawnych oraz rozliczania.

Dla kogo?

Zapraszamy reprezentantki i reprezentantów organizacji pozarządowych, którzy chcą się dowiedzieć, jak poprawnie przygotowywać umowy cywilno-prawne oraz rozliczać projekty. Do udziału w spotkaniach zachęcamy przede wszystkim osoby, dla których są to tematy nowe, a zwłaszcza przedstawiciel(k)i organizacji, które otrzymały mikrogranty na rozwój organizacji w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Osobami prezentującymi będą:

  • Ewa Marciniak-Mikulewiczradczyni prawna z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMCS, studiów podyplomowych w zakresie prawa własności intelektualnej na UW oraz prawa ochrony danych osobowych na Akademii L. Koźmińskiego. Związana z FRSI od 2013 r. Świadczy usługi doradztwa prawnego organizacjom pozarządowym oraz ich beneficjentom, zajmuje się także obsługą spółek prawa handlowego. Doradza w zakresie szeroko pojętej bieżącej działalności, w tym ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień z zakresu własności intelektualnej i nowych technologii.
  • Magdalena Ramos-Smulw sektorze pozarządowym niemal od 20 lat. Miała okazję pracować przy projektach dużych i małych, finansowanych ze środków krajowych i europejskich. W FRSI rozlicza projekty z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa i te finansowane przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG. Stara się nadawać stronie finansowej projektów ludzką twarz. Ceni sobie: możliwość dzielenia się wiedzą, czerpania z doświadczeń innych, współpracę z ludźmi.


Harmonogram wydarzeń

Webinarium: Umowy cywilno-prawne w organizacji pozarządowej
Ekspertka: Ewa Marciniak-Mikulewicz
Data: 19 października 2023 r. (czwartek)
Godziny: 11:00-12:30
Więcej informacji i link do rejestracji.

Webinarium: Jak poprawnie rozliczyć projekt?
Ekspertka: Magdalena Ramos-Smul
Data: 8 listopada 2023 r. (środa)
Godziny: 11:00-12:30
Więcej informacji i link do rejestracji.

Webinaria odbędą się na platformie Zoom. Nagrania webinariów udostępnimy na stronie Programu (w zakładce „Biblioteka”) oraz na kanale Programu na YouTube.

Udostępnij:

Najnowsze aktualności