Spotkanie informacyjne (konkurs na projekty interwencyjne)

  • Spotkania

10 września (piątek) w godzinach 10:00-13:30 zapraszamy na spotkanie informacyjne online (na platformie Zoom), dotyczące konkursu na projekty interwencyjne w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Zarejestruj się już teraz!

Podczas spotkania omówimy najważniejsze założenia i wytyczne dotyczące pierwszej tury naboru ciągłego na projekty interwencyjne, która potrwa od 7 września do 30 grudnia br. W tym czasie będzie można złożyć wnioski w pięciu kolejnych terminach. Pełna dokumentacja konkursowa pojawi się na stronie Programu 7 września br. (po godzinie 12:00) w zakładce „Granty”.

Spotkanie informacyjne będzie miało charakter interaktywny, dzięki czemu wszystkie osoby uczestniczące będą mogły zadać pytania, uzyskać przydatne informacje czy wyjaśnić wątpliwości.

W trakcie spotkania:

  • opowiemy, na jakie działania będzie można pozyskać środki w ramach tego konkursu, tj. co rozumiemy przez projekty interwencyjne;
  • przeanalizujemy ogłoszenie konkursowe: wymagania formalne i procedury;
  • prześledzimy wniosek grantowy w Generatorze (internetowym narzędziu do składania wniosków);
  • pokażemy budżet i przykłady kosztów kwalifikowanych;
  • odpowiemy na pytania i postaramy się rozwiać Wasze wątpliwości.

 

Spotkanie poprowadzą członkinie i członkowie Zespołu Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Zapraszamy do udziału wszystkie zainteresowane osoby!

***

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem: https://bit.ly/AO-regionalny_10-09-2021.

Przed rejestracją należy zapoznać się z Regulaminem spotkań online w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Rejestrację na spotkanie zamykamy o godz. 12:00 w dniu je poprzedzającym.

Link do wydarzenia (wraz z instrukcją korzystania z platformy Zoom) prześlemy do godz. 17:00 w dniu poprzedzającym spotkanie oraz na dwie godziny przed spotkaniem. Jeśli nie otrzymasz wiadomości z linkiem, skontaktuj się z Adrianą Skutyńską: +48 574 999 973, adriana.skutynska@frsi.org.pl.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wypełnieniu formularza rejestracyjnego lub masz do nas pytania, zachęcamy do kontaktu z Magdaleną Krasowską-Igras: +48 606 393 893 magdalena.krasowska@frsi.org.pl