Konkurs instytucjonalny – dodatkowe konsultacje dla organizacji

Konkurs instytucjonalny – dodatkowe konsultacje dla organizacji

Udało nam się uruchomić kilka dodatkowych terminów na konsultacje indywidualne dotyczące strategii / planów rozwoju organizacji chcących ubiegać się o granty instytucjonalne w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Konkurs na granty instytucjonalne w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny został ogłoszony 7 kwietnia 2022 roku. Termin składania wniosków minie 7 czerwca br. o 12:00. Więcej informacji o konkursie.

Konsultacje indywidualne dotyczą strategii / planów rozwoju organizacji i są prowadzone przez Kamilę Płowiec, Karolinę Fijołek-Głowacką i Katarzynę Błasińską – ekspertki i tutorki w zakresie planowania strategicznego w organizacjach społecznych.

Podczas konsultacji ekspertki:

  • zapoznają się z przygotowanym przez organizację dokumentem bądź jego zarysem (strategią / planem rozwoju);
  • odpowiedają na pytania dotyczące sposobu przygotowania oraz zawartości merytorycznej (np. kierunków rozwoju organizacji, formułowania celów strategicznych i operacyjnych itd.).


Dodatkowe terminy konsultacji to:

  • środa, 1 czerwca: 14:00-16:00,
  • środa, 1 czerwca: 18:00-19:30,
  • piątek, 3 czerwca: 14:00-16:00,
  • piątek, 3 czerwca: 17:00-18:30,
  • piątek, 3 czerwca: 18:30-20:00.


Na konsultacje zapraszamy organizacje, które do tej pory nie zgłaszały swojej chęci uczestnictwa / nie uczestniczyły w konsultacjach indywidualnych.

Aby zapisać się na konsultacje indywidualne w czerwcu, należy przesłać wiadomość z wybranym terminem na adres magdalena.krasowska@frsi.org.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

Konsultacje będą realizowane na platformie Zoom.

Przed zgłoszeniem na konsultacje należy się zapoznać z Regulaminem spotkań online w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Udostępnij:

Najnowsze aktualności