Edycja wersji roboczych wniosków i ich złożenie możliwe do 19 maja do 16:00

Edycja wersji roboczych wniosków i ich złożenie możliwe do 19 maja do 16:00

Share on facebook
Share on twitter

Ze względu na problemy techniczne, jakie wystąpiły w ostatnich minutach przed zakończeniem naboru wniosków, umożliwiamy edycję wersji roboczych (szkiców) wniosków i ich złożenie do 19 maja do godz. 16:00. Za wszelkie niedogodności bardzo przepraszamy.

Na skutek dużej aktywności Wnioskodawców w ostatnich minutach przed zamknięciem 1. konkursu grantowego w Generatorze wystąpiły problemy techniczne, które części osób utrudniły bądź uniemożliwiły poprawne złożenie wniosku. 

 

W związku z tym podjęliśmy decyzję o ponownym otwarciu Generatora:

  • Dla zarejestrowanych Wnioskodawców, którym z powodu błędu technicznego nie udało się złożyć wniosku i posiadają założoną wersję roboczą wniosku w systemie.

    W takiej sytuacji umożliwiamy edycję i złożenie wniosku od godziny 16.00 dnia 17 maja 2021 r. (poniedziałek) do godziny 16.00 dnia 19 maja 2021 r. (środa).

  • Dla zarejestrowanych Wnioskodawców, którzy złożyli wniosek w dniu 17 maja 2021 r. w godzinach od 11.20 (po utworzeniu ostatniej kopii zapasowej systemu) do 12.00, ale po jego wygenerowaniu zauważyli, że nie został on poprawnie zapisany.

    W takiej sytuacji prosimy o zgłoszenie problemu na adres mailowy kontakt@generator.aktywniobywatele-regionalny.org.pl do dnia 18 maja 2021 r. (wtorek) 2021 r. do godziny 16.00 z podaniem numeru wniosku w tytule wiadomości.

    Po zweryfikowaniu godziny złożenia wniosku umożliwimy jego edycję i ponowne złożenie. Będzie to możliwe najpóźniej do 19 maja 2021 (środa) do godziny 16.00.

 

Problemy techniczne zostały spowodowane bardzo dużą liczbą wniosków składanych tuż przed zamknięciem naboru w tym samym czasie. Prosimy o nieodkładanie złożenia wniosku na ostatni moment, ponieważ nie przewidujemy możliwości otwarcia Generatora po raz kolejny.  

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter

Najnowsze aktualności