Rusza rejestracja na konferencję otwierającą

Rusza rejestracja na konferencję otwierającą

Zapisz się na konferencję otwierającą Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny, która odbędzie się w piątek, 5 lutego 2021 r.

Na konferencję zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane Programem i pozyskaniem nowych środków na realizację swoich działań.

Konferencja odbędzie się na platformie Zoom, a udział w niej jest bezpłatny. Rejestracja na wydarzenie ruszy 12 stycznia o 12.00, a na zgłoszenia czekamy do 25 stycznia do godziny 23:59 (chyba że limit miejsc zostanie wcześniej wyczerpany).

Zarejestruj się na konferencję! [Limit 300 miejsc na wydarzenie został wyczerpany. Zachęcamy do udziału w transmisji części plenarnej na Facebooku i YouTube. Więcej informacji poniżej.]

Pierwsza część konferencji (10.00-13.00) będzie miała charakter plenarny. Jej transmisja pojawi się także na Facebooku oraz na YouTube.

W części plenarnej:

  • nastąpi oficjalne otwarcie Programu;
  • odbędzie się panel dyskusyjny na temat “Co to znaczy: być aktywną obywatelką / aktywnym obywatelem w 2021 r.?”;
  • zostaną przedstawione prezentacje dotyczące obszarów tematycznych Programu oraz zasad jego realizacji;
  • odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi.

Druga część konferencji (13.30-16.00) to trzy sesje warsztatowe i prezentacyjne dla osób uczestniczących w wydarzeniu na platformie Zoom. W każdej sesji odbędzie się 6 warsztatów / prezentacji.

Tematyka dwóch pierwszych sesji warsztatowych jest ściśle związana z tematyką Programu (a tym samym tematyką projektów, na które będzie można pozyskać granty). Ostatnia sesja – prezentacyjna – to pigułki wiedzy na aktualne tematy (ważne nie tylko dla organizacji społecznych).

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, wybierz tylko te warsztaty i prezentacje, w których na pewno weźmiesz udział. Jeśli ktoś z Twojej organizacji także bierze udział w wydarzeniu, koniecznie zapiszcie się na różne warsztaty / prezentacje! 

Poznaj szczegółowy program konferencji.

***

W części plenarnej z dostosowań (tłumaczenia na polski język migowy oraz napisów na żywo) będą mogły skorzystać wszystkie osoby uczestniczące w wydarzeniu na platformie Zoom. W części warsztatowej i prezentacyjnej postaramy się zapewnić dostosowania zgodnie ze zgłoszonymi podczas rejestracji potrzebami.

Część plenarna (tłumaczona na polski język migowy) będzie transmitowana na Facebooku (na profilu Programu i na stronie wydarzenia) oraz na kanale Programu na YouTube. Po konferencji udostępnimy również nagranie części plenarnej z napisami.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku, aby nie ominęły Cię najważniejsze informacje o konferencji!

***

Jeśli potrzebujesz pomocy w wypełnieniu formularza rejestracyjnego lub masz do nas pytania związane z konferencją – napisz lub zadzwoń: adriana.skutynska@frsi.org.pl, 574 999 973.

Udostępnij:

Najnowsze aktualności