Otwarcie Programu – oglądaj transmisję na Facebooku i YouTube

Otwarcie Programu – oglądaj transmisję na Facebooku i YouTube

Share on facebook
Share on twitter

Konferencja otwierająca Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny odbędzie się już w piątek, 5 lutego. Jakie działania zrealizujemy w ramach Programu? Jak będą mogły się w nie włączyć organizacje pozarządowe, ich partnerzy, aktywistki i aktywiści? Kim dziś jest „aktywna obywatelka / aktywny obywatel”? – to najważniejsze pytania, na które odpowiemy w jej trakcie.

Serdecznie zapraszamy na transmisję części plenarnej (10.00-13.00) wydarzenia na Facebooku (na profilu Programu i na stronie wydarzenia) oraz na kanale Programu na YouTube.

Sesja otwierająca (10.00-11.20)

Konferencję otworzą: prezeska i prezesi organizacji realizujących Program, dyrektorka Programu, Ambasador Królestwa Norwegii w Polsce oraz przedstawicielka Biura Mechanizmów Finansowych w Brukseli.

Do wspólnej rozmowy o tym, co dziś znaczy „być aktywną obywatelką / aktywnym obywatelem” zaprosiliśmy Krystynę Paszko (inicjatywa pomocy ofiarom przemocy domowej „Rumianki i bratki”), Katarzynę Bierzanowską (inicjatywa Pełnoprawna), Igora Horkowa (Związek Ukraińców w Polsce Oddział w Przemyślu) i Barta Staszewskiego (Stowarzyszenie Marsz Równości w Lublinie).

Sesja informacyjna (11.30-13.00)

Podczas sesji informacyjnej przedstawimy cztery obszary tematyczne Programu. Opowiemy też o zasadach, na jakich będzie można wziąć w nim udział, o realizowanych w ramach Programu konkursach grantowych i działaniach edukacyjnych.

Transmisja będzie tłumaczona na polski język migowy. Po konferencji udostępnimy również nagranie sesji plenarnej z napisami.

Poznaj szczegółowy program konferencji.

Serdecznie zapraszamy do oglądania transmisji.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter

Najnowsze aktualności