Konferencja otwierająca Program

  • Konferencje

5 lutego 2021 r. odbędzie się konferencja otwierająca Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Program konferencji

Podczas konferencji:

  • przekażemy kluczowe informacje o Programie i odpowiemy na pytania;
  • zastanowimy się, co dziś znaczy “być aktywną obywatelką / aktywnym obywatelem”;
  • wspólnie przyjrzymy się bliżej obszarom tematycznym, których powinny dotyczyć projekty realizowane w ramach Programu;
  • podzielimy się wiedzą związaną z rozwojem organizacji społecznych, dotyczącą różnych aktualnych tematów, takich jak: język równościowy, zapewnianie dostępności wydarzeń, prowadzenie angażujących spotkań online.
 

Poznaj szczegółowy program konferencji.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku, aby nie ominęły Cię najważniejsze informacje o konferencji!

Zarejestruj się na konferencję. [Limit 300 miejsc na wydarzenie został wyczerpany. Zachęcamy do udziału w transmisji części plenarnej na Facebooku i YouTube. Więcej informacji poniżej.] 

Kwestie techniczne i dostępność

Konferencja odbędzie na platformie Zoom.

W części plenarnej z dostosowań (tłumaczenie na polski język migowy oraz napisy na żywo) będą mogły skorzystać wszystkie osoby uczestniczące w wydarzeniu na platformie Zoom. W części warsztatowej i prezentacyjnej postaramy się zapewnić dostosowania zgodnie ze zgłoszonymi podczas rejestracji potrzebami.

Część plenarna (tłumaczona na polski język migowy) transmitowana będzie na Facebooku (na profilu Programu i na stronie wydarzenia) oraz na kanale Programu na YouTube. Po konferencji udostępnimy również nagranie części plenarnej z napisami.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wypełnieniu formularza rejestracyjnego lub masz do nas pytania związane z konferencją, napisz lub zadzwoń: adriana.skutynska@frsi.org.pl, 574 999 973.