Weź udział w programie Active Citizens Days 2021!

Weź udział w programie Active Citizens Days 2021!

Share on facebook
Share on twitter

Jesteś działaczem/działaczką lokalnej organizacji pozarządowej zajmującej się prawami człowieka? Jeśli tak, weź udział w programie „Active Citizens Days 2021” dla osób z podobnych organizacji z 17 krajów europejskich!

Program obejmuje cykl warsztatów online, które odbędą się od marca do sierpnia 2021 r., oraz spotkanie podsumowujące w Oslo, zaplanowane na jesień 2021 r. Program jest skierowany do przedstawicielek i przedstawicieli organizacji pozarządowych zajmujących się prawami człowieka, działających w Państwach-Darczyńcach i Państwach Beneficjentach Funduszu Aktywni Obywatele.

Udział w programie jest bezpłatny. Wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego (język roboczy programu) oraz motywacja do uczenia się. Zgłoszenia przyjmowane są do 21 lutego 2021 r. za pomocą formularza dostępnego pod adresem: https://forms.gle/ocYKqCd1eo5ReTvS9

UWAGA: Aby wziąć udział w programie, nie trzeba być grantobiorcą ani wnioskodawcą Programu Aktywni Obywatele!

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z koordynatorkami współpracy dwustronnej i regionalnej w Programie Aktywni Obywatele: Anną Fedas (Fundusz Krajowy, afedas@batory.org.pl, 22 536 02 41) lub Ewą Stokłuską (Fundusz Regionalny, ewa.stokluska@fed.org.pl, 720 801 013).

Więcej informacji o programie, w języku angielskim, znajdziesz w dokumencie do pobrania „Active Citizens Days 2021”.

Pobierz dokument „Active Citizens Days 2021” (plik pdf)

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter

Najnowsze aktualności